Fotobanky

Pokud Vás mé snímky zaujaly, máte možnost většinu ze zde publikovaných fotografií zakoupit v některé z vybraných fotobank.

Pokud se rozhodnete v některé z těchto fotobank zaregistrovat ať již pro nákup (nejen těch mých) fotografií, nebo prodej vlastních snímků, budu rád, když použijete pro vstup na stránky fotobanky některý z následujících odkazů.


Logo Shutterstock

Shutterstock je jednou z nejlepších, největších a nejoblíbenějších světových fotobank.

Portfolio mých fotografií na Shutterstock.com.


Logo Adobe Stock

Adobe Stock je fotobanka služby společnosti Adobe a je postavena na základně knihovny fotobanky Fotolia. Adobe Stock je skvělá alternativa k Shutterstocku, pokud ke svému kreativnímu procesu používáte nástroj Creative Cloud.

Portfolio mých fotografií na Adobe Stock.


Depositphotos je dobře zavedená fotobanka a patří mezi špičkové společnosti na trhu. S více než desetiletou historií skvělého zákaznického servisu.

Portfolio mých fotografií na Depositphotos.


Dreamstime je vysoce kvalitní fotobanka, která nemá tak ohromující počet snímků jako Shutterstock, ale své místo na trhu si již dávno našla. Neorientuje se pouze na fotky, ale také na videa, ilustrace a audia. Web není v češtině – s tím je nutno počítat. Historie Dreamstime sahá až do roku 2004.

Portfolio mých fotografií na Dreamstime.


123rf-logo

123RF je  velmi populární mikrofobanka mezi českými uživateli. Patří mezi největší fotobanky s celosvětovou působností. V databázi naleznete špičkové Royalty-free fotografie, vektorové ilustrace, audio soubory nebo krátká videa od talentovaných fotografů z celého světa. Jako jedna z mála fotobank poskytuje také výhradní zastoupení pro ČR a Slovensko.


Panda červená

Prosím, nesnažte se kopírovat mé fotky.